Szamba betonowe Gdańsk, Żukowo, ceny

4 listopada 2016 Autor jan kowalski Wyłączone

Poniżej przykładowa wycena dla zbiornika o pojemności 4m3 do miejscowości Żukowo k. Gdańska:

Treść zapytania:

Witam,
Chciałbym zapytać o obecną cenę brutto zbiornika betonowego na deszczówkę o wielkości 4m3. Czy byłaby możliwość przywiezienia zbiornika w ciągu najbliższych 2 tygodni? Miejscowość to Żukowo k/Gdańska
W załączeniu przesyłam zdjęcia drogi dojazdowej do działki, a ostatnie zdjęcie jest miejscem w którym będzie umieszczony zbiornik. Proszę o informacje czy nie będzie problemu z dojazdem.
Pozdrawiam,
Adam 
Treść odpowiedzi:
Witam,

Całkowity koszt betonowego, monolitycznego szamba o pojemności 4m3 jednokomorowego(o wym. 200x240x115cm wysokie), wraz z transportem i montażem w gotowym już wykopie wynosi 2500zł brutto. Zbiornik ten, posiada również tzw. gotowe szczelne przejście, więc odchodzi konieczność wykuwania w szambie otworu pod rurę kanalizacyjną. Wspomniane szczelne przejście o średnicy fi=160, znajduje się na krótszej ścianie, po środku jej, jakieś 2-3 cm od górnej krawędzi zbiornika.

 W komplecie znajdują się:

a) Pokrywa wierzchnia na wytrzymałość 50cm nasypu ziemi,
b) Kominek betonowy na pokrywę h=50cm/fi=50cm,
c) Właz betonowy.
d) Montaż wspomnianych elementów, który polega na przyklejeniu ich do szamba na klej mrozo i wodo odporny. Wcześniej oczywiście, wstawiamy HDSem zbiornik do wykopu. Klient w tej cenie otrzymuje również dokumenty do odbioru technicznego, m.in. 5letnią pisemną gwarancję na zbiornik i pokrywę, certyfikat PZH oraz atest ITB.

 Ewentualne dodatki:
– pokrywa wzmocniona-najazdowa na samochody do 5 ton i na równoczesny zwiększony nasyp ziemi – 100zł
– właz żeliwny – 150zł
– dodatkowy kominek – 100zł
– montaż tzw. „szybkozłączki” – około 500-700zł
– czujnik zapełnienia z instrukcją obsługi i 3letnią gwarancją – 200zł.

Realizacja inwestycji, to 10-14 dni od momentu złożenia zamówienia. Oczywiście z kilkudniowym wyprzedzeniem, dzwonimy do klienta z informacją o planowanym konkretnym dniu i godzinie montażu. Jeżeli zamówi się u nas zbiornik z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem, to można wybrać sobie konkretny, pasujący dzień. Podajemy również, jaki dokładnie dołek ma sporządzić koparka, ponieważ my wykopów nie wykonujemy. Natomiast całkowite zasypanie zbiornika, najlepiej wykonać po upływie 2-3 dni od montażu, aż stwardnieją górne łączenia klejowe.

Musimy mieć zapewniony podjazd autem pod wykop, najlepiej tyłem na około 2-4m od krawędzi dołka do krawędzi auta. Dno wykopu powinno zawierać równą podsypkę piaskową na około 10cm grubości. Jeżeli nie z naszej winy nie możemy wstawić zbiornika do wykopu, to zestawiamy zbiornik we wskazanym przez klienta miejscu. Z tego co widzę ze zdjęcia jeśli będzie sucho to nie powinno być problemu, gorzej jeśli popada, wtedy auto może się kopać w glinie i konieczny będzie zrzut, a potem domontowanie sobie zbiornika np. koparką, opuszczamy wtedy z ceny 100zł. Maksymalnie możemy poczekać do godziny czasu.

Zamówienia telefonicznie:  501-502-374  Zegarek Krzysztof