Szamba betonowe Białystok – Dobrzyniewo Duże Cena

1 lutego 2017 Autor jan kowalski Wyłączono

Zapytanie od Klienta:

Witam

Jestem zainteresowany szambem 12 metrów sześciennych, dwukomorowym , montaż w ciągu dwóch tygodni w województwie podlaskim, Kozińce, gmina Dobrzyniewo Duże

Proszę podać wstępną cenę i warunki jak to wygląda u państwa,

 

Nasza odpowiedź:

Witam,
zbiornik jednokomorowy

12.000l 2.40m x 3.50m x 1.87m Cena: 3300 PLN

To cena kompletna: Transport na wskazany adres, Montaż, Dodatki: pokrywa wytrzymałość 50cm nasypu ziemi, komin betonowy 50cm średnicy i 50 wysoki, właz betonowy.

realizacja – najlepiej proszę o telefon/email 7 dni przed planowanym montażem – ustalimy termin.

Dodatkowe informacje:
1. Aby jeździć samochodem po naszych zbiornikach konieczna jest pokrywa najazdowa która jest grubsza od standardowej i podwójnie zbrojona.
2. Aby wkopać zbiornik głębiej jak 50cm pod powierzchnią gruntu należy również dodać pokrywę najazdową.
Ceny pokrywy najazdowej wahają się od 300zł – w zależności od wielkości zbiornika.
3. Za dopłatą możemy zamontować właz żeliwny w cenie 150zł sztuka.

Istnieje możliwość zastosowania szybkozłączki do ogrodzenia – koszt: Szybkozłączka 200zł, 70zł mb. rury zbrojonej od zbiornika do ogrodzenia +2m głębokość zbiornika, montaż w zbiorniku i podprowadzenie do ogrodzenia 100zł

Montaż obejmuje wstawienie zbiornika do wykopu za pomocą specjalistycznego dźwigu który umiejscowiony jest z tyłu samochodu ciężarowego, następnie przyklejamy górną pokrywę, komin, i zakładamy właz.

Inwestor powinien zagwarantować wykop, oraz dojazd do tego wykopu dla samochodu ciężarowego (samochód trzyosiowy około 2,7 metra szerokości i 10m długość), jeśli wykop nie będzie gotowy i nie ma na niego szans w ciągu kolejnych dwóch godzin, od naszego przyjazdu, ewentualnie nie będzie możliwości dojechania pod wykop, montaż nie zostanie przeprowadzony a zbiornik zestawimy w miejscu wskazanym przez Inwestora.

Płatność po montażu u kierowcy, ewentualnie przelew przedpłata.
Po zamontowaniu otrzymujecie komplet dokumentów które są potrzebne do odbioru budynków.

 

Szamba betonowe Białystok

Nasza firma realizuje zamówienia na szamba betonowe, studnie wodomierzowe oraz kanały samochodowe na terenie Białegostoku i okolicznych miejscowości takie jak: Zambrów, Bielsk podlaski, Łomża, Augustów, Tykocin, Dąbrówka białostocka oraz Hajnówka.

Do kosztów zbiornika doliczamy jeszcze koszt transportu: w zalezności od zbiornika: małe zbiorniki 200-400zł, większe zbiorniki to 600-900zł
Istnieje możliwość dowiezienia zbiornika taniej jeśli polecą nasz zbiornik np. sąsiadowi, lub zamawiacie dla siebie większą ilość.
— Zamów zbiornik betonowy pod numerem telefonu: 515 959 947