Gwarancja

Nasza firma produkuje zbiorniki od 19 lat, od początku stawialiśmy na jakość, a nie na ilość. Dzięki temu jesteśmy pewni naszych wyrobów,  jako jedni z nielicznych na swoje produkty wręczamy swoim Klientom gwarancję na okres 60 miesięcy.

Gwarancja udzielana jest w formie pisemnej, zawiera wszystkie niezbędne pieczęcie oraz podpis naszych montażystów.

Beton, zaprawa klejowa, gumowa uszczelka z których wyprodukowany jest nasz zbiornik nie ulega degradacji, ponieważ wszystkie produkty są od dostawców, którzy współpracują z naszą firmą od wielu lat. Dzięki temu nie mamy obaw że nasze zbiorniki będą służyć Państwu przez wiele lat.

Przestrzegamy przed firmami posługującymi się gwarancją „na słowo” lub „na podstawie certyfikatu” – certyfikaty są ogólnie dostępne w internecie zachwalać każdy może, a w przypadku reklamacji nie będziecie mieć żadnych podstaw prawnych aby dochodzić swoich praw. Radzimy zawsze poprosić każdego potencjalnego dostawce zbiornika o kopie pełnej dokumentacji jaką otrzymają Państwo po montażu zbiornika, w celu weryfikacji dokumentacji i zabezpieczenia się przed kosztowną dla domowego budżetu pomyłką.