Szamba Zbiorniki Komory Zielona Góra cena Droszków

4 lutego 2017 Autor jan kowalski Wyłączono

Konwersacja z portalu OLX Jaka jest Cena komory szamba w okolicach Zielonej góry!

Zapytanie:


Dzień dobry. Czy ten zbiornik jest w 100% szczelny? Jaka jest grubość ścianki? Czy cena obejmuje pokrywę i ile kosztuje pokrywa najazdowa? Czy beton jest z dodatkami uszczelniającymi? Ile kosztowałby transport i montaż do miejscowości Droszków gmina Zabór?

Odpowiedź;


Witam,
tak szczelny, dajemy gwarancje na piśmie na 5 lat
Gr. ścianki 10cm
Tak i kominek rewizyjny i właz betonowy
Najazdowa na mniejszy zbiornik kosztuje 100zł a 200zł na ten dłuższy
Beton B25W8 czyli z dodatkiem + pomalowany z zewnątrz hydroizolacją.

Wymiary w środku:
220×180 x 185cm – 2800zł
300 x 150 x 190cm 3700zł

Ceny z transportem i montażem do Zielonej góry

Szamba betonowe Zielona Góra

Szeroka oferta zbiorników betonowych na szambo, deszczówkę a także kanały samochodowe, studnie wodomierzowe. Jeśli jesteś Zielonej Góry lub miejscowości okolicznych takich jak: Czerwińsk, Nowa Sól, Sulechów, Nowogard Bobrzański i potrzebujesz szczelnego zbiornika z gwarancją na piśmie, z otworem na rurę – oferta naszej firmy na pewno Ci się spodoba.
Zadzwoń do nas pod numer: 515 360 715 tutaj otrzymasz wycenę i inne porady dotyczące szamb betonowych i innych prefabrykatów która nasza firma oferuje w Zielonej Górze.
Dla Klientów którzxy mają problem w znalezieniu operatora koparki który przygotował by wykop pod nasz zbiornik, przygotowaliśmy baze oparetarów koparek dostępna jest pod tym linkiem. Operatorzy wyrazili chęć wykopu, lub są to operatorzy którzy już dla nas robili wykop.