Przykładowa wycena Kobylniki k. Poznania

Chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztował zbiornik do Twojej miejscowości? Zadaj pytanie przez czat online lub formularz kontaktowy!

 

W dniu 2015-09-27 o 07:52, P. Magdalena  pisze:
Dzień dobry

Proszę o ofertę na:

 1. bezodpływowy zbiornika na ścieki o poj. 10 m3
2. usługa transportowo-montażowa   Kobylniki k. Poznania
3. studzienka rewizyjna PCV  
4. wąż ssący   
5. czujnik poziomu nieczystości  

Wywóz urobku na działce. Na działce ziemia jest glina i może być wysoki poziom wód gruntowych (jak kopaliśmy fundamnety to wody nie było). Proszę o informację jakiego ciężaru pojazdy mogą przejeżdżać po szambie.

Podłączenie budynku po stronie właściciela.

Pozdrawiam

Nasza odpowiedź:

Witam,
zbiornik jednokomorowy

10.000l    2.40m x 3.00m x 1.85m    Cena: 3000 PLN

To cena kompletna: Transport na wskazany adres, Montaż, Dodatki: pokrywa wytrzymałość 50cm nasypu ziemi, komin rewizyjny betonowy 50cm średnicy i 50 wysoki (nie mamy pcv), właz betonowy, gotowy otwór na rurę z uszczelką.

realizacja – najlepiej proszę o telefon/email 7 dni przed planowanym montażem – ustalimy termin.

Dodatkowe informacje:
1. Aby jeździć samochodem po naszych zbiornikach konieczna będzie pokrywa najazdowa która jest grubsza od standardowej i podwójnie zbrojona.
2. Aby wkopać zbiornik głębiej jak 50cm pod powierzchnią gruntu należy również dodać pokrywę najazdową.
Ceny pokrywy najazdowej 300zł
3. Za dopłatą możemy zamontować właz żeliwny w cenie 150zł sztuka.

Istnieje możliwość zastosowania szybkozłączki do ogrodzenia – koszt: Szybkozłączka 200zł, 70zł mb. rury zbrojonej od zbiornika do ogrodzenia +2m głębokość zbiornika, montaż w zbiorniku i podprowadzenie do ogrodzenia 100zł

Montaż obejmuje wstawienie zbiornika do wykopu za pomocą specjalistycznego dźwigu który umiejscowiony jest z tyłu samochodu ciężarowego, następnie przyklejamy górną pokrywę, komin, i zakładamy właz.

Inwestor powinien zagwarantować wykop, oraz dojazd do tego wykopu dla samochodu ciężarowego (samochód trzyosiowy około 2,7 metra szerokości i 10m długość), jeśli wykop nie będzie gotowy i nie ma na niego szans w ciągu kolejnych dwóch godzin, od naszego przyjazdu, ewentualnie nie będzie możliwości dojechania pod wykop, montaż nie zostanie przeprowadzony a zbiornik zestawimy w miejscu wskazanym przez Inwestora.

Płatność po montażu u kierowcy, ewentualnie przelew przedpłata.
Po zamontowaniu otrzymujecie komplet dokumentów które są potrzebne do odbioru budynków.

ABC Szamba betonowe

Zegarek Mirosław
Telefon: 798-500-309