Szamba betonowe Warszawa szambo ceny

23 kwietnia 2016 Autor jan kowalski Wyłączono

Szamba betonowe Warszawa

Sprawdź nasze promocyjne ceny na terenie miejscowości Warszawa, Wawer, Wyszków, Wyszogród, Otwock, Tłuszcz, Sochaczew, Piaseczno i inne w okolicy woj. Mazowieckiego.
Niektórzy nasi Klienci mogą liczyć na usługę kompleksową, aby dowiedzieć się czy w okolicy posiadamy koparkę sprawdź na mapie czy znajduje się blisko Ciebie nasza koparka.

Wyceny i inne porady możesz uzyskać pod numerem: 515 360 715

Nasze zbiorniki posiadają już gotowe otwory na rurę ściekową oraz pełną objętość użytkową.

Przykładowe zapytanie ofertowe z miejscowości Warszawa

Szanowni Państwo,
składam zapytanie odnośnie zakupu i montażu szamba betonowego, ok. 10m3 pojemności.

Jaka jest cena brutto zakupu ww. szamba wraz montażem na działce.
Proszę mi napisać jaka jest różnica między szambem:

  • Zbiorniki jednokomorowe łączone
  • Zbiorniki jednokomorowe monolityczne

Wiem jaka jest różnica techniczna, ale interesuje mnie jaka jest różnica dla mnie jako użytkownika? Moja działka znajduje się w miejscowości Jary – Warszawa.
Zainteresowana tez jestem bezpośrednim podłączeniem zbiornika do rury, która usytuowana w obrębie ogrodzenia stanowiła będzie możliwość samodzielnego oczyszczania zbiornika przez służby asenizacyjne bez konieczności wjeżdżania na działkę, na tzw. szybkozłączkę. Oczywiście chciałabym by było jakieś urządzenie pomiarowe – wskaźnik aktualnej pojemności zbiornika, który pozwoli mi zdecydować o zamówieniu wozu asenizacyjnego i nie myślę tu o czujniku, ale o prostym wskaźniku.

Proszę podać cenę i termin realizacji takiego zamówienia wraz z montażem.
Z poważaniem, Barbara

Przykładowa odpowiedź na powyższe zapytanie ofertowe

Witam,
zbiornik jednokomorowy:

10.000l 2.40m x 3.00m x 1.85m Cena: 2600 PLN

W komplecie znajdują się:

Pokrywa wierzchnia wytrzymałość 50cm nasypu ziemi,
Krąg betonowy na pokrywę 50/50 cm,
Właz betonowy.
Otwór na rurę ściekową z uszczelką
Transport i montaż

Dodatki: pokrywa najazdowa na samochody do 5 ton – 200 zł. właz żeliwny – 150zł, czujnik napełnienia 200zł, zbiornik dwukomorowy – 200zł W zależności od liczby dodatków możliwe rabaty

Montaż obejmuje wstawienie zbiornika do wykopu, przyklejenie górnej pokrywy, komina i nałożenie włazu. Posiadamy Atest PZH oraz Aprobatę ITB nasze zbiorniki oraz pokrywy objęte są 5 letnią gwarancją. Płatność po montażu u kierowcy, aby zamówić zadzwoń na numer poniższy, ewentualnie odpisz.

W cenie zbiornika tylko w naszej firmie gotowy otwór na rurę ściekową, przystosowany na rurę fi160, gotowe przejście szczelne z uszczelką zatopione w betonie na etapie wylewania zbiornika, znajduje się zawsze na węższej ścianie, na środku zaraz pod pokrywą. W innych firmach trzeba samemu wykuwać otwór na rurę.

Za dopłatą również proponujemy instalację szybkozłączki (rura pcv wychodząca z dna zbiornika na zewnątrz (150zł) dodatkowo szybkozłączka do ogrodzenia – 200zł, rura asenizacyjna do połączenia zbiornika z szybkozłączką (70złmb) lub zamiennik rura pcv 20zł .mb

Termin realizacji max 3 dni od momentu zamówienia.

Pyta Pani o różnice między jednokomorowym zbiornikiem a dwukomorowym:

– Niektórzy Klienci jeśli mają sucho na działce, zamawiają zbiornik dwukomorowy i robią drenaż w okolicy zbiornika (ścieki wpadają do jednej komory, do drugiej komory przelewa się sama woda i tą wodę można za pomocą drenażu odporowadzić). W ten sposób wóz asenizacyjny przyjeżdża raz w roku po grube ścieki, jeżeli nie ma Pani zamiaru robić tego drenażu to zbiornik jednokomorowy będzie tańszy i wygodniejszy do wypompowania.

Powyższe ceny są cenami netto